SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
345 000 PLN
(7 188 PLN / m²)
Satış
2
1
48 m²
Wawelska, Ełk

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48m 2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wawelskiej 7. Do mieszkania przynależy piwnica. Ok...

zemin:
2. zemin 3
Teklifin yaşı: 117günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Wawelska, Ełk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar