Teklifler listesi
21
21
21
519 000 PLN
(7 746 PLN / m²)
Satış
3
1
67 m²
Akademicka, Dębica
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
67 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Biuro PROPERTY Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż:
Lokale w stanie deweloperskim znajdują się w nowopowsta...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı:
1günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Akademicka, Dębica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK
Łukasz Ślusarczyk
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
PROPERTY Łukasz Ślusarczyk PROPERTY ŁUKASZ ŚLUSARCZYK