Teklifler listesi
9
9
9
478 000 PLN
(8 386 PLN / m²)
Satış
3
1
57 m²
Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
57 m²
banyolar
Çevir İngilizce
BIURO SPRZEDAŻY ZAPRASZA – BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA | 0% PROWIZJI | 0% PCC
Wyjątkowe narożne 3 pokoje.
Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
zemin:
5. zemin 8
Teklifin yaşı:
11günler
Güncellendi:
10günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Przemysłowa, Dąbrowa Górnicza
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.