SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
349 000 PLN
(6 017 PLN / m²)
Satış
3
1
58 m²
Częstochowa

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Do Sprzedania mieszkanie M-4, pow. 59 m2 położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. 2 piętro w bloku 4 piętrowym. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkan...

zemin:
2. zemin 4
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Częstochowa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar