SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
760 000 PLN
(9 870 PLN / m²)
Satış
4
1
77 m²
Częstochowa

yatak odası4
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie M-5! Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w bloku w dzielnicy Tysiąclecie. W skład mieszkania wchodzą 3 po...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Częstochowa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar