SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
440 000 PLN
(5 301 PLN / m²)
Satış
3
1
83 m²
Ogrodowa, Częstochowa

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Oferujemy Państwu do sprzedaży M-4 o powierzchni 83 m2 w domu z cegły w okolicach placu Daszyńskiego . Mieszkania składa się z : przedpokoju, przestr...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Ogrodowa, Częstochowa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar