SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
486 000 PLN
(9 346 PLN / m²)
Satış
2
1
52 m²
Ludwika Urbanowicza, Chorzów

yatak odası2
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Okazja! Nowe 2 pokoje w centrum Chorzowa – 0% prowizji, 0% PCC, zniżka 30 000 zł!

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim, p...

zemin:
1. zemin 3
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Ludwika Urbanowicza, Chorzów
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Iryna Bila

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar