SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 PLN
(7 209 PLN / m²)
Satış
2
1
43 m²
31 Stycznia, Chojnice

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Chojnicach! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w ChojnicachPowierzchnia mieszkania: 43,40m...

zemin:
3. zemin 4
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

31 Stycznia, Chojnice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Martyna Drobinska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar