SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
189 000 PLN
(3 857 PLN / m²)
Satış
2
1
49 m²
Bytom

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja, Stroszek Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,20 m² z dużą piwnicą, położone na niskim p...

zemin:
2. zemin 2
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Bytom
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VERITAS

Marek Wąsik

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar