SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
359 000 PLN
(7 180 PLN / m²)
Satış
2
1
50 m²
Okólna, Bydgoszcz

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

mieszkanie | Bydgoszcz | Łęgnowo | z ogródkiem | 1 piętro | 51m2 | 2 pokojeZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o po...

zemin:
1. zemin 1
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Okólna, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Agnieszka Śliwińska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar