SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
619 000 PLN
(10 492 PLN / m²)
Satış
3
1
59 m²
Teofila Lenartowicza, Bydgoszcz

yatak odası3
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 pokoje | balkon 9,7 m² | klimatyzacja | 2 garaże | komórka lokatorska, teren zamknięty - wszystko w cenie 640 000 zł!!

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Teofila Lenartowicza, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME - estate

Paweł Ritter

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar