SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
528 900 PLN
(10 171 PLN / m²)
Satış
3
1
52 m²
Perłowa, Bydgoszcz

yatak odası3
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamknięt...

zemin:
3. zemin 7
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Perłowa, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar