SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
549 000 PLN
(9 632 PLN / m²)
Satış
3
1
57 m²
Sandomierska, Bydgoszcz

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

TYLKO W NASZYM BIURZE! Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 57 m² (3 pokoje), zlokalizowanego na pierwszym p...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Sandomierska, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Lewandowska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar