SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
749 000 PLN
(9 134 PLN / m²)
Satış
3
1
82 m²
Brzozowa, Bydgoszcz

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem Oferujemy na sprzedaż zadbane, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze kameralneg...

zemin:
3. zemin 3
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Brzozowa, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Elżbieta Bejma

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar