SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
547 000 PLN
(14 026 PLN / m²)
Satış
2
1
39 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Biuro Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,11 m², położone na prestiżowym Osiedlu P...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Jagiellońska, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar