SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
399 000 PLN
(7 125 PLN / m²)
Satış
3
1
56 m²
Koszalińska, Bydgoszcz

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZENa sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bart...

zemin:
5. zemin 10
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Koszalińska, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Zakrzewska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar