SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
315 000 PLN
(12 600 PLN / m²)
Satış
1
1
25 m²
Jagiellońska, Bydgoszcz

yatak odası1
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durum
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Oferta dostępna tylko w biurze Makler!!!!! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w pięknie zrewitalizowanej kamieni...

Diğer
Teklifin yaşı: 338günler
Güncellendi: 323günler

Yerellikler

Jagiellońska, Bydgoszcz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar