SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
385 000 PLN
(11 000 PLN / m²)
Satış
1
1
35 m²
Świętego Andrzeja Boboli, Białystok

yatak odası1
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oferta tylko w Biurze Korona Real Estate w nowej niższej cenie 385 000 zł Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 35 m2 wysoki parter. N...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 385günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Świętego Andrzeja Boboli, Białystok
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KORONA

Łukasz Wszeborowski

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar