Teklifler listesi
12
12
12
306 676 €
(2 160 € / m²)
Satış
2
2+
142 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
142 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
City-View Apartment in Oceanaire, Punta Pacífica – 143 m²
Experience modern living in the heart of Punta Pacífica with this stylish 143 m² (1,539 ft²...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Açık yaşam alanı
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
264günler
Güncellendi:
29günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.