SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
367 327 €
(1 783 € / m²)
Satış
2
2+
206 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco

yatak odası2
düz206 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This elegant apartment in the prestigious Dupont building offers 207 m² (approximately 2,228 square feet) of well-designed living space in one of Pana...

Diğer
Teklifin yaşı: 265günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Panama City

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar