SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
619 331 €
(1 954 € / m²)
Satış
3
2+
317 m²
Calle Punta Chiriqui, San Francisco

yatak odası3
düz317 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Experience exclusivity and luxury in this stunning apartment at Aqualina, located in the prestigious Punta Pacífica area of Panama. This elegant home ...

Diğer
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Calle Punta Chiriqui, San Francisco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Panama City

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar