Teklifler listesi
12
12
12
169 995 €
(1 932 € / m²)
Satış
1
1
88 m²
Avenida Balboa, Calidonia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
88 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Live the Bayfront Lifestyle in Panama’s Iconic La Gaviota
Step into an unbeatable city-and-sea lifestyle with this exclusive 1-bedroom apartment in L...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
256günler
Güncellendi:
22günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Balboa, Calidonia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.