Teklifler listesi
25
25
25
208 744 €
(1 305 € / m²)
Satış
1
2+
160 m²
الغردقة
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
160 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Duplex | SF-B16-G1Unit Details* Type: Duplex (2 Bedrooms)(3Bathrooms)* Unit Number: SF-B16-G1* View: Pool View* Total Area: 160 m²* Garden Area: 30 m²...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
الغردقة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
ElBedihy & Co Real estate and Legal Services