Teklifler listesi
22
22
22
86 604 €
(555 € / m²)
Satış
3
2+
156 m²
Kafr
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
156 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
امتلك شقة في العاصمة الإدارية الجديدة بعائد يصل إلى 15% سنويًا🏡 شقة 3 غرف وصالة | 156 م²💰 السعر: 5,431,120 جنيه💵 (حوالي 101,635 دولار)📍 الموقعالع...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
10günler
Güncellendi:
6günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Kafr
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.