SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
56 056 €
(603 € / m²)
Satış
3
1
93 m²
ميدان شيري

yatak odası3
düz93 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New Launch Project – Street View Apartment for Sale | 93 sqm – HurghadaUnit Details• Type: Apartment• Area: 93 sqm• View: Street View• Balcony: Availa...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghadians Property development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar