SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
82 640 €
(939 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
ميدان شيري

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

About the Project:Nubia Aqua Beach Resort is a beachfront resort community in Hurghada, designed for buyers looking for property for sale in Hurghada ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghada Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar