SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
27 295 €
(546 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
منطقة الانترناشونال

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

La Casa by Sama Development an exclusive project in Hurghada’s Intercontinental area with only 88 apartments. Delivery in November 2027.A cozy 1‑bedro...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

منطقة الانترناشونال
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homes Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar