SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
117 951 €
(715 € / m²)
Satış
3
2+
165 m²
طريق الجيش

yatak odası3
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury 3 Bed Apartment for Sale In Alexandria EgyptEsales Property ID: es5555048425 Al Geish Road12th Floor #36Alexandria5452056EgyptExquisite Coastal...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

طريق الجيش
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Esales Property Ltd

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar