SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
65 640 €
(852 € / m²)
Satış
2
1
77 m²
شارع الشيراتون

yatak odası2
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

On Hadaba Hill, directly opposite the Gold’s Gym fitness center, lies the Stone Heights Resort. The complex offers stunning sea-view properties, ready...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

شارع الشيراتون
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homes Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar