SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
29 853 €
(649 € / m²)
Satış
1
1
46 m²
ميدان شيري

yatak odası1
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Blue Crest offers smart studio apartments in El Hadaba – Sheraton area, one of Hurghada’s most vibrant and popular neighborhoods. Surrounded by hotels...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homes Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar