SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
65 504 €
(1 040 € / m²)
Satış
1
1
63 m²
ميدان شيري

yatak odası1
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Long Beach Residence offers spacious 1‑Bedroom apartments designed for modern living and strong investment potential. Located in Magawish along Sahl H...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Homes Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar