SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
83 849 €
(671 € / m²)
Satış
Atipik
1
125 m²
منطقة الانترناشونال

yatak odasıatypical
düz125 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Intercontinental Residence 97 – Spacious 2 Bedroom Apartment in HurghadaA modern fully finished apartment in one of Hurghada’s strongest residential a...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

منطقة الانترناشونال
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Padsabroad

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar