SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
60 365 €
(805 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
ميدان شيري

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

La Vista Magawish Resort – 1BR Pool View Apartment, 75 sqmDiscover your perfect coastal home at La Vista Magawish Resort, a premium residential resort...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghadians Property development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar