SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
48 960 €
(720 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
ميدان شيري

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2-Bedroom Apartment 68 m² with Street & Garden View | Hub Resort – HurghadaOwn now a modern 68 m² apartment inside Hub Resort in the Intercontinental ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghadians Property development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar