SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
88 664 €
(869 € / m²)
Satış
3
1
102 m²
شارع البحر

yatak odası3
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Unit S211 – Spacious 2 Bedroom Pool View at Florenza KhamsinExperience relaxed Red Sea living with Unit S211, a well-sized 2-bedroom apartment located...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

شارع البحر
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghadians Property development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar