SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
67 725 €
(1 075 € / m²)
Satış
2
1
63 m²
ميدان شيري

yatak odası2
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

63 sqm Apartment | Hurghada Heights – HurghadaPrime Investment Location on the Tourist PromenadeThe apartment features a modern, practical layout with...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

ميدان شيري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hurghadians Property development

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar