SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
111 113 €
(2 222 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
Avenida 69 Sur, Tulum

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NEQUEN KUKULKAN - Departamento de 1 recamara En Venta con Excelente Ubicacion

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida 69 Sur, Tulum
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar