SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
455 436 €
(6 601 € / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
Avenida Quintana Roo, Tulum

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

DTU348-3Condominio con beach club en venta, spa, muelle, Tankah, Tulum Departamento en condominio frente al mar con un entorno residencial exclusivo q...

Diğer
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Avenida Quintana Roo, Tulum
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Selvaco Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar