SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
233 160 €
(1 943 € / m²)
Satış
Atipik
2+
120 m²
Nicte Ha, Tulum

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Adopte el estilo de vida definitivo de Tulum con esta exquisita casa de 2 recámaras y 2 baños, que ofrece 156 metros cuadrados (aproximadamente 1,679 ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 202günler
Güncellendi: 164günler

Yerellikler

Nicte Ha, Tulum
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar