SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
214 708 €
(2 825 € / m²)
Satış
Atipik
1
76 m²
Itzamna, Tulum

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Este exclusivo desarrollo ofrece un departamento de 88.86 metros cuadrados (956 sq ft), diseñado para quienes busc...

Diğer
Teklifin yaşı: 205günler
Güncellendi: 166günler

Yerellikler

Itzamna, Tulum
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar