SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
122 130 €
(1 357 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
Avenida Arrecifes, Puerto Morelos

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Le presentamos una de las últimas unidades disponibles en este desarrollo de primer nivel. Este departamento de 2 amplias recámaras combina un diseño ...

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Avenida Arrecifes, Puerto Morelos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mellado Brokers

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar