SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
212 339 €
(3 169 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
Avenue Xcalacoco, Playa del Carmen

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Departamentos en Venta en Playa del Carmen – Lujo, Ubicación y Estilo de Vida en la Riviera Maya
Des...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 85günler
Güncellendi: 85günler

Yerellikler

Avenue Xcalacoco, Playa del Carmen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar