SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil
260 827 €
(2 393 € / m²)
Satış
5
2+
109 m²
Municipio de Playas de Rosarito

yatak odası5
düz109 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

✨ Property DescriptionWelcome to Misión Viejo Sur, an oceanfront condominium resort community nestled just south of Rosarito. This exclusive developme...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıDöşenmişAhşap zeminMutfak aletleriŞömineÇamaşır makinesiGüvenlikDoğal ışıkZemin

döşenmiş
Teklifin yaşı: 90günler
Güncellendi: 61günler

Yerellikler

Municipio de Playas de Rosarito
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baja Real Estate Group

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar