SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
903 136 €
(3 811 € / m²)
Satış
Atipik
2+
237 m²
Calle Temístocles, Miguel Hidalgo

yatak odasıatypical
düz237 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Mexico City, in Polanco IV Section...Sale price: $18,500,000 MXN...It features 3 bedrooms, the master with a full bathroom and w...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Calle Temístocles, Miguel Hidalgo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Novac

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar