SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
923 640 €
(2 524 € / m²)
Satış
Atipik
2+
366 m²
García

yatak odasıatypical
düz366 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Rinconada, García, Nuevo León, priced at $18,920,000 MXN. This property is located in one of the most sought-after areas of the ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

García
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Marimar

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar