SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
419 985 €
(5 250 € / m²)
Satış
Atipik
2+
80 m²
Avenida Paseo de la Reforma, Cuauhtémoc

yatak odasıatypical
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

DCM269-3Departamento con spa, gym, pre-construcción en venta, Reforma, Ciudad de México Departamento con espacios de entretenimiento, ubicado en una d...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Avenida Paseo de la Reforma, Cuauhtémoc
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Selvaco Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar