SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 910 743 €
(4 700 € / m²)
Satış
3
2+
832 m²
Paseo de las Bugambilias, Cuajimalpa de Morelos

yatak odası3
düz832 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Penthouse for Sale in Lomas de Vista Hermosa 8,956 ft² of Living Space USD $4,073,399 | 3 or 4 Bedrooms | 4 Bathrooms | 8 Parking Spaces

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

Paseo de las Bugambilias, Cuajimalpa de Morelos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Engel & Völkers Mexico City

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar