SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
271 425 €
(2 827 € / m²)
Satış
3
2+
96 m²
Avenida Tulum, Benito Juárez

yatak odası3
düz96 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover a New Standard of Coastal Living in Cancún2 bedrooms apartments with 2 bathrooms . 96 square meters Delivery date june 2027Imagine waking up ...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Avenida Tulum, Benito Juárez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Daniele Zemignani

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar