SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
486 199 €
(2 349 € / m²)
Satış
Atipik
2+
207 m²
Avenida Nizuc, Benito Juárez

yatak odasıatypical
düz207 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

3 recámaras · 3 baños · 207 m² · Entrega inmediata · Vistas al mar desde el rooftopVive en un departamento amplio y listo para habitar en una de las z...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletMutfak aletleriGüvenlikYüksek tavanlarDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Avenida Nizuc, Benito Juárez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ANA MARIA MARTINEZ OLMEDO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar