Teklifler listesi
39
39
39
1 077 422 €
(4 853 € / m²)
Satış
Atipik
2+
222 m²
Avenida Labná, Benito Juárez
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
222 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
En venta | Puerto Cancún | 3 recámaras | 3 baños | 222 m² | 3 cajones de estacionamiento | Acceso privado con elevador y reconocimiento fa...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
İnternet
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
204günler
Güncellendi:
165günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Labná, Benito Juárez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.